A SUSE tovább erősíti konténerkezelési portfólióját
A SUSE tovább erősíti konténerkezelési portfólióját, hogy segítse a platformfejlesztő csapatokat a skálázásban és felügyeletben, és támogassa az MI és gépi tanulási szolgáltatásokat
A SUSE tovább erősíti konténerkezelési portfólióját, hogy segítse a platformfejlesztő csapatokat a skálázásban és felügyeletben, és támogassa az MI és gépi tanulási szolgáltatásokat
Nemzetközi példát követve elektromos vulkanizáló présgépekkel korszerűsítik a termelést
Napjainkban rengeteg szó esik a generatív mesterséges intelligenciáról. Mióta hozzáférhetővé vált a nagyközönség számára a ChatGPT, szinte bárki első kézből tapasztalhatja meg, mire képes a technológia, és milyen gyökeres változásokat hozhat akár az üzleti életben.
Bemutatkozik a jövő energiaellátásának alapegysége: intelligens energiagazdálkodási megoldással az áramhálózattól részben független, költséghatékony villamos rendszerek alakíthatóak ki.
Öt település modern szennyvízkezelését látja el az új telep.
A RomeFlex projektben a növekvő energiaigényekre készítik fel a város elektromos infrastruktúráját, a Siemens közreműködésével.
Napjainkban rendkívül lendületes technológiai fejlődésnek lehetünk szemtanúi, és ez különösen nagy hatással van a kiberbiztonság területére.
A SUSE Adaptive Telco Infrastructure Platform (ATIP) 3.0 lehetővé teszi a távközlési szolgáltatók számára, hogy a nyílt forráskód előnyeit kihasználva felgyorsítsák az innovációt, és új alkalmazásokat hozzanak létre edge környezetekben.
A világításvezérlést és a fényerő-szabályozást Siemens-eszközök látják el.
A szervezeteknek rugalmasan és gyorsan kell reagálniuk az ügyfelek folyamatosan változó igényeire és a piaci trendekre, ha üzletileg sikeresek akarnak maradni. Ezért kulcsfontosságú számukra, hogy szoftvereik mindig a legújabb funkciókat nyújtsák, amelyekre a felhasználóknak szükségük lehet.
A szegedi sportkomplexum kisfeszültségű energiaelosztási berendezéseit a Siemens biztosította.
Az USA legnagyobb elektromos járműflotta-bővítését indítják el, bemutatták az első töltőállomásokat.
Világszerte csökkenti üzemei energiafelhasználását és karbonlábnyomát a sörgyártó.
2024 a további progresszív innováció éve lesz a hálózatépítésben. Arra számítunk, hogy ez egy olyan év lesz, amikor az ügyfelek komoly (és sok esetben nagyon is szükséges) beruházásokat hajtanak majd végre a vezeték nélküli technológiáik fejlesztésére.
Technológiai fejlesztések a minél korábbi érzékelés jegyében.
Szinte nincs olyan cég, ahol ne merülne fel 2024-ben kérdésként, hogy hogyan tudják felhasználni a mesterséges intelligenciát (MI) a működés támogatására. A vállalatok szeretnék az MI-t a lehető leggyorsabban és leghatékonyabban alkalmazni, ugyanakkor a bizalmas adataik védelme is kiemelt fontosságú
Extrém hidegben működő, kriogén felvezetők fejlesztésére kötött partnerséget a Siemens, a sureCore és a Semiwise.
E-busz és e-kamion gyorstöltés terén bővül a portfólió
A generatív mesterséges intelligencia és az ipari metaverzum kerül a fókuszba.
Az új, felhőalapú menedzselt switchek nagy teljesítményű PoE++ és 10G opciókkal rendelkeznek, amelyek zökkenőmentes, nagy sebességű csatlakozást biztosítanak, könnyed menedzseléssel, helytakarékos kivitelben.
Úgy tűnik, AdBlockert használsz, amivel megakadályozod a reklámok megjelenítését. Amennyiben szeretnéd támogatni a munkánkat, kérjük add hozzá az oldalt a kivételek listájához, vagy támogass minket közvetlenül! További információért kattints!
Engedélyezi, hogy a https://www.computertrends.hu értesítéseket küldjön Önnek a kiemelt hírekről? Az értesítések bármikor kikapcsolhatók a böngésző beállításaiban.